 |
Senior Member
|
|
Join Date: Jan 2008
Location: San Diego, CA
Posts: 1,776
|
|
Senior Member
Join Date: Jan 2008
Location: San Diego, CA
Posts: 1,776
|
Cost breakdown. $1.33 per gummy.
Since I take two gummies per night, I spend $2.66 per day to be able to sleep.
What would you give up for this? So many food items can be easily sacrificed on the concept of healthy idea of sleep...IMO
|