 |
Elder
|
|
Join Date: Dec 2007
Posts: 5,020
|
|
Elder
Join Date: Dec 2007
Posts: 5,020
|
Next time, just offer to buy a bunch of Krispy Kremes. Easier, and people will go nuts over them. You could have the Krispy Kreme truck deliver them and you can sell them by the dozen for $6 a box.
|