FAQ/Help |
Calendar |
Search |
Today's Posts |
![]() |
#18 | |||
|
||||
Senior Member
|
Cost breakdown. $1.33 per gummy.
Since I take two gummies per night, I spend $2.66 per day to be able to sleep. What would you give up for this? So many food items can be easily sacrificed on the concept of healthy idea of sleep...IMO |
|||
![]() |
![]() |
"Thanks for this!" says: |
|
|